Vynález s názvem magnetický USB kabel

Každá dobrá změna co usnadní práci a navíc spolehlivě funguje je zkrátka k nezaplacení. S tím musí zkrátka souhlasit každý. V dnešní době, kdy mobilní telefony se staly naprostou součástí našich životů, je poměrně dost časté, že se neustále hledá v rodině nabíjecí kabel, když začne blikat baterie a telefon hlásí, že se vypne. Hlavně, když jsou v rodině podobné telefony a tablety, a sedí v pohodě koncovka.
konce usb
Panická hrůza, která bychom si při vypnutí telefonu nevzpomněli na PIN je k nezastavení, co kdyby se potom náhodou telefon nezprovoznil a my byli nedostupní. S roztřesenýma rukama se snažíme trefit do malé zdířky, ale ouha nejde to, příliš malý konektor, nebo snad jiný kabel? Ale ne, dáváme to jen obráceně, přece výkroj je na druhou stranu. Pokud to stihneme, tak nám ihned naskočí signalizace dobíjení a my jsme v klidu. Přerušení ani vypnutí se nekoná. V tomto rychlém nasazení je ideální magnetický USB kabel, který se velmi snadno připojí sám, aniž bychom zkoumali jak a kam ho zastrčit.
smotané usb

Funguje naprosto spolehlivě

Jeho uvedení do provozu je naprosto jednoduché. Zkrátka nabíjíme nebo i přenášíme data daleko pohodlněji, než doposud. Kabel je dodáván s koncovkou, která přímo pasuje do našeho zařízení, které potřebujeme nabít. Tuto koncovku jednoduše zasuneme například do mobilního telefonu a ponecháme ji tam. Neublíží mu a ani nám nebude nijak překážet. Kabel je zakončený magnetem a ten se pak již sám postará o správné a rychlé spojení. Takže žádné nervy, jestli se trefíme do zdířky a proč to tam nejde.
usb v rádiu
Na konci kabelu máme přehlednou indikaci, která nám bude pomocí diody ukazovat, jak naše nabíjení probíhá. Většinou se jedná o červenou, modrou a zelenou barvu, kdy signalizace informuje o napájení a plné baterii. Rozhodně oceníme takový kabel ve tmě, kdy nemusíme rozsvěcovat, abychom ho spojili bez porušení konektoru. Podporuje rychlo nabíjení a celkové provedení je velmi kvalitní. Tato investice se rozhodně vyplatí.