Sprchování, jak ho neznáte

Spousta z nás si pod slovem relaxace představuje vanu s horkou vodou a pěnou kde si můžou lehnout a v klidu odpočívat. Dá se to ale i ve sprchovém koutě.
Pokud rekonstruujete nebo si pořizujete nové bydlení je dobré myslet na to co se vám nejvíc líbí ale hlavně na praktičnost. Nesmíte zapomínat, že jednou budete staří a do vany se vám bude těžko chodit. Nemyslete si, že sprchování je jen rituál, který si musíte odbít, protože to není tak příjemné jako si lehnout do vyhřáté vany. Vše má své pro a proti ale v něčem je sprcha určitě lepší. Mám pro vás pár tipů, jak si to zpříjemnit.Vana, růže
Provoňme si koupelnu svíčkami
Není nad to si dát na skříň nebo uvadlo hromadu svíček které nám provoní celou koupelnu a vytvoří krásnou útulnou a voňavou místnost. To se pak lépe sprchuje a věřte že si u toho odpočinete i když nemáte vanu. Můžete použít i aromalampu a dopřát si skvělou aromaterapii která vás zklidní jak uvnitř, tak i na venek. Vhodnou vůní je levandule nebo jasmín.
Udělejte si peeling
Máte pocit, že vaše kůže už není, co bývala? Je vysušená a škaredá? Udělejte si peeling, který pomáhá odstranit odumřelé buňky a dodává kůži zdravý a svěží vzhled. Je ale příjemná i na dotek, protože je jemná a hebká. Určitě je to lepší než jen ležet ve vaně, protože tam si ho nedopřejete. Nezapomeňte ale pokožku dobře hydratovat. Použijte tělový krém, který je na to ideální.Sprchový kout
Zregenerujte své vlasy
Dejte nový život i svým vlasům které to jednou za čas opravdu potřebují. Můžete to spojit i s peelingem těla. Nejdříve si udělejte zábal z dobré masky na vlasy jako je z býčích žláz ta vaše vlasy zregeneruje hned na první pohled.
Můžeme si ale pořídit i sprchový kout který má masážní trysky, a to pak můžeme spojit i s lehkou masáží která odbourá stres a dopřeje nám zasloužený odpočinek po velmi náročném dni.