Filmové jaro 2020

Letošní rok bude jedním z nejlepších, co se týče filmových novinek. Zde máte výčet těch nejlepších, na které se vyplatí jít do kina.
Rychle a zběsile 9
Velmi očekávané pokračování velmi oblíbeného filmu můžete ve svých kinech vidět od 21. května 2020. Tvůrci tohoto filmu tají veškeré informace, což napovídá, že to bude vážně něco. Překvapí něčím film? A překvapí něčím Vin Diesel?
V síti
Dokument Víta Klusáka a Báry Chalupové „V Síti“ již v kinech je, za týden ho vidělo přes 100 000 lidí a stále návštěvnost stoupá, jste nebo budete mezi nimi? Dokument pojednává o nebezpečí internetu pro děti, s jakými sexuálními predátory se vaše děti mohou setkat na webu? Přesvědčte se sami.kino sál
Nový mutanti
2.dubna povinně do kina všichni fanoušci X-Menů. V tomto snímku se těšte na hororové scény nových mutantů, než které znáte. Spojení fantasy, komiksu a hororu tu ještě nebylo, takže se očekává, že tento film bude opravdu nářez.
Black Widow
Další komiksový film přijde do kin 30.dubna a budeme moct vidět jednu z oblíbenkyň Avangers, která ještě svůj film neměla, ale nyní ho už má. V tomto filmu budeme svědky toho, jak hlavní hrdinka konfrontuje svou vlastní minulost.
Tiché místo 2
Fanoušci tohoto thrilleru si přijdou na své 19.března, kdy do kin vstoupí pokračování. Jaké větší nebezpečí čeká na hlavní hrdiny tam venku? A proč budou nuceni opustit svůj domov? Dozvíte se v kinech.
Není čas zemřít
Bondovka, která je poslední ve své řadě bude k vidění od 8.dubna. Budeme svědky velkolepého zakončení, ale samozřejmě se vším elánem, bez kterého se žádná bondovka nedokáže obejít.ruka svírá klapku
Neviditelný
Tento film přijde do kin 5.března a řadí se mezi horory. Tento horor je o stalkingu, budete svědky paranoi a plný nezodpovězených otázek. Čím více budeme hledat odpovědi, tím bude film nabírat grády. Pokud se rádi bojíte a máte rádi hororové snímky, určitě tento nevynechejte.