Proč vás footjob dovede na samotný vrchol

Lidská chodidla byla dlouhou dobu na okraji zájmu, což se také projevilo nejen na jejich vzezření, ale i na kvalitě našeho života. Chodidlům se věnovali zejména lékaři, specialisté v oboru ortopedie, když napravovali různé defekty a právě ty jsme si mnohdy způsobili sami – nevhodnou obuví, nadváhou, nesprávným držením těla, deformovaným zakřivením páteře vlivem sedavého zaměstnání, nedostatku pohybu či naopak extrémními sporty.

ženské nožky

V poslední době však o to, co se na chodidlech odehrává, a jaký to má vliv na naše zdraví, roste zájem široké veřejnosti nebývalou měrou. Možná jste zaznamenali rostoucí počet tzv. barefoot chodníků, které přirozeně stimulují reflexní plošky. Dobře se prodává i barefoot obuv, která napodobuje chůzi naboso v přírodě. Pozitivní vliv na příčnou a podélnou klenbu má i skákání naboso na trampolínách a měli bychom vyzdvihnout i masérské techniky. Reflexní masáže patří k nejúčinnějším technikám, ale to není zdaleka vše, kde chodidla hrají prim.

ženská chodidla

Vzrůstá zájem i o footjob, prováděný mezi partnery a zařazovaný v erotických masérských salónech. Je to nesmírně vzrušující záležitost jak pro klienta, tak i pro samotnou masérku, oba aktéři si tím mezi sebou navzájem vyměňují spontánně proudící energii, masérka prostřednictvím reflexních bodů a klient díky rozkoši doteků hebkou, sametově měkkou pokožkou.

Vzrušující je i samotný pohled na krásně tvarované nožky, velmi provokativní jsou v křivkách ustupující prsty, vyklenutá pata, výrazný kotník a celkově souměrný a harmonický tvar plosky chodidla, který spíše připomíná umělecké dílo. A když k tomu přičtete růžovou barvu, která na ploskách výrazně dominuje, a jež je typickou barvou lásky a něhy, máte tu jedinečnou příležitost k dokonalému procítění uvolněné sexuální energie, vedoucí až na samotný vrchol orgasmické extáze.