Nový lustr


Lustr na lanku https://light4home.cz/chandeliers-1/ je jistě velmi zajímavý. a myslím, že autor tohoto nápadu chtěl, aby to bylo i někdy asi nebezpečné. Myslím tím, že když jsem byla u kamarádky, která měla lustr na lanku, tak jsem se o něj dvakrát praštila do hlavy! Musím říct, že jsem ho vůbec neviděla. Navíc její lustr na lanku byl tak nízko posazená a byl tak světlý, že se dal opravdu hodně rychle přehlédnout. A než jsem stačila nějak zareagovat, tak jsem v něm byla. Naštěstí na bouli to nebylo, ale i tak to docela bolelo. Naštěstí taky byl lustr na lanku z plastu, kdyby byl skleněný, tak už asi lustr neexistuje.

Lustr i lampičky jsou praktické.

A víte, co mi moje kamarádka řekla? Že prý nejsem jediná, kdo se o lustr na lanku takto poranil. No, byla jsem docela ráda, že nejsem jediná vůl. I tak se to dá nazvat. A abych kamarádku nějak uklidnila, aby ji to netrápilo, tak jsem jí řekla, že lustr na lanku vypadá dobře. Vždyť ono je to i pravda! Lustr na lanku se mi opravdu moc líbí, ale když jde opravdu hodně vidět. Myslím, že já bych tam dala nějaké červené praporky, aby se nikdo o lustr na lanku neporanil. No, to zase přeháním, ale myslím, že takto by lustr na lanku nikdo nepřehlédnul. Nicméně všechno to dopadlo tak, že si kamarádka pořídila jiný lustr. A musím říct, že to byl docela paradox, protože si zase pořídila lustr na lanku, ale tentokrát byl ve výšce dva metry, takže do něj jistě už nikdo hlavou nenarazí. Pokud tedy na párty nepřijde nějaký basketbalista.

Lankové lustry jsou nádherné.

A kamarádka byla opravdu nadšená. Sama mi řekla, že už to asi chtělo změnu. Že prý ten nový lustr na lanku změnil pohled na interiér. A kamarádka opravdu hned dostala chuť doma všechno doma změnit. Hned chtěla novou sedačku a konferenční stolek a taky nový koberec. Prý když má už nový červený lustr na lanku, tak chce i další nové věci domů a já se jí nedivím. Mě taky baví nakupovat věci do interiéru. A jak jste na tom vy? Jakým lustrům dáváte přednost? Na výběr je jich opravdu hodně.