Mít krásný obličej chceme všichni

Mnoho lidí hlavně žen a dospívajících dětí má problémy s pletí v pubertě se začne vytvářet akné které není moc hezké nejen na pohled, ale je někdy bolavé a nepříjemné. Dnes už najdeme v lékárnách nebo drogériích mastičky které zamezí vytváření pupínků nebo alespoň zmírní. Nejdůležitější je si ráno a večer pořádně vyčistit celý obličej, aby se zbavil nečistot a mastnoty. Dobré také je používat denní a noční krém který zklidní a uvolní. Vhodné je používat masky na obličej například s černým uhlím vyhlazují a čistí. Jsou i slupovací na černé tečky které je vytáhnou a nemusíme se s nimi trápit.
 Maska na obličej
Starší ženy mají problém hlavně z vrásky, za které se stydí a chtějí se jich zbavit. Nejde to úplně ale můžeme alespoň pomoci při zpomalení stárnutí. Také můžeme použít krémy které vyhlazují, ale pomáhá i zdravý životní styl pít hodně vody omezit stres začít sportovat chodit na jógu která zklidní celé tělo. Pokud člověk celý život jí nezdravá jídla a pije sladké vody které mají v sobě tolik cukru tak se není čemu divit, že naše pokožka stárne rychleji. Musíme si uvědomit, že to čeká každého pro nikoho to není příjemné, ale měli bychom se snažit vidět takový jací jsme.
 Make-up, štěteček
Opravdu je nejlepší pít jen obyčejnou neslazenou vodu. Pročistí celé tělo a prokáže se to i na obličeji který bude mít hezčí barvu a bude i svěžejší. Pokud máme tu možnost tak je vhodné do našeho jídelníčku přidat více ovoce a zeleniny které hydratují celé tělo a jsou zdravé. Důležitý je i pravidelný spánek každý to má samozřejmě jinak někomu stačí čtyři hodiny někdo potřebuje osm a jsou i takový kterým je i deset hodin málo. Pokud spíme míň nebo nepravidelně může se to prokázat na našem těle i obličeji. Vše ovlivňuje náš životní styl, strava, spánek, výběr krémů, pleťových vod, a to, jak se k tomu každý jeden z nás postaví.