Autopůjčovna dodávek jako partner při vyklízení nemovitostí

Půjčovny obytných a nákladních dodávek prosperují vzhledem k velkému zájmu o tyto služby. Nejčastěji jde o stěhování nebo převážení různých předmětů, s nimiž by byl problém umístit je do zavazadlového prostoru osobního auta. Početný segment zájemců o pronájmy dodávek tvoří také vyklízení nemovitostí a nebytových prostor.

jízda po silnici

Vyklízení bytů, domů, dílen a garáží

Nákup nemovitostí se v současné době díky koronaviru rozjel do vysokých obrátek. Málokdo předpokládal, že lidé budou brát doslova útokem byty, domy, ale i rekreační chaty a komerční prostory. Pokles ekonomiky a náznak krize ještě více prohloubil zájem nakupovat objekty jako investici, anebo touto formou ukládat úspory, což je více rentabilní, než úrokové sazby finančních produktů, a dokonce i drahé kovy.

provoz na dálnici

Při této příležitosti se poměrně často stává, že lidé prodávají např. chaty i s vybavením, byty v původním stavu, dílny, garáže, zahrady zanedbané, někdy i ve velmi špatném stavu, v některých případech i s objekty určenými k demolici nebo rozsáhlé rekonstrukci.

Tehdy se může hodit pronájem vozidla z autopůjčovny dodávek, a to včetně přívěsného vozíku. Pokud se nechcete spolehnout přímo na specializovanou firmu, která vyklízí prostory, a chcete mít pod kontrolou, co zachovat, a co zlikvidovat a odvézt na sběrný dvůr, vsaďte na nákladový prostor zapůjčeného vozidla. Tato služba vás vyjde mnohem levněji a navíc si celou proceduru zorganizujete podle vlastních možností.

Vozidla lze pronajmout na několik hodin, nebo na více dnů, máte k dispozici dálniční známku, nestaráte se o povinné ručení a součástí pronájmu je i asistenční služba v případě nehody. Ve svém vlastním zájmu pečlivě pročítejte smlouvu a přebírejte dodávku ještě s někým, pořizujte fotografie karosérie, interiéru, pneumatik s ráfky a případně dalších částí vozu, abyste tím předešli nedorozuměním při navrácení vozidla.