Stolujte stylově

Máme tu pomalu léto, a s ním se blíží velmi oblíbená grilovací sezóna, kterou netrpělivě vyhlíží už od zimy řada z nás. Spousta lidí se ráda setkává s rodinou a přáteli u dobrého jídla a pití, kde se baví až do večerních hodin venku. A nejen grilování je oblíbená letní venkovní činnost. Teplé počasí je nejoblíbenější období pro svatby a oslavy. Kdo plánuje a organizuje nějakou takovou akci, určitě se chce vyšvihnout, a naplánovat všechno do nejmenších detailů. U nás najdete všechno pro vaše party stolování https://www.goldpress.cz/produkty/party-produkty/party-stolovani/.

konfety na stole

Brčka a talíře
Najdete u nás ekologická papírová brčka, a to v mnoha barevných provedeních, ke kterým u nás najdete i papírové talíře. Tyto doplňky rozhodně nesmí chybět na žádné oslavě ani grilování!

Krabičky
Krabičky na různé dezerty, makronky i drobné dárečky se staly hitem posledních let, a to zejména na svatbách. Novomanželé do nich dávají dárečky pro svatební hosty. Najdete u nás i krabičky na výslužky.

EKO příbory
Máte rádi ekologii, a nechcete používat plastové jednorázové příbory? Zvolte EKO variantu – dřevěné příbory, které nejen skvěle vypadají, ale nezatěžují planetu.

růžové dekorace

U nás najdete vážně všechno, co by vás v souvislosti s oslavami či svatbou mohlo napadnout. Na své si u nás přijdou i majitelé kaváren či cukráren, protože máme i kelímky na zmrzlinu. Na výběr máte ze mnoha motivů.

V nabídce máme i velké množství dekorací na stůl, díky kterým bude vaše stolování vypadat jedinečně. Ozdobíte díky nim každý slavnostní stůl. Najdete u nás různé konfety i třeba dekorační srdíčka.

Ať u hledáte na svou oslavu nebo svatbu cokoliv, najdete to u nás. Naše nabídka je dostatečně široká, aby si z ní mohl vybrat každý podle své potřeby a vkusu. Naplánujte si dokonalé stolování a oslňte své hosty krásně prostřeným stolem s originálními a vkusnými dekoracemi a doplňky. Pokud plánujete svatbu, máme pro vás kompletní nabídku – oznámení, pozvánky, obálky, jmenovky, zkrátka všechno.