Splňte si sen o vlastním bydlení! A to za přijatelnou cenu

Je vaším největším snem vlastní bydlení? Pak je dost možná i vaším nejdražším přáním. Za vlastní bydlení totiž člověk utratí v životě tolik peněz jako už zpravidla za nic jiného. Nicméně i přesto, jak je bydlet pod vlastní střechou nákladné, se taková investice nepochybně vyplatí.

půjčka na dům

Většina lidí potřebuje k pořízení vlastního bydlení hypotéku, a to nemalou. Ať už jde o stavbu nového domu, rekonstrukci staršího anebo třeba o koupi městského bytu. To všechno stojí nemalé peníze a jen málokdo si může dovolit vydat takovou částku jen tak z ruky.

Bohužel, mnoho lidí má tak omezené finanční možnosti, že nedosáhne ani na nezbytnou hypotéku, třeba proto, že je jejich bonita nízká, anebo proto, že se za svou půjčku nemají čím zaručit, anebo mají nějaké dluhy. Pak většinou přichází otázka, zda na vlastní bydlení zapomenout anebo si půjčit u nějakého vstřícného nebankovního věřitele, což pro každého žadatele znamená nemalé riziko.
Pokud patříte k těm, kteří se nemají kam obrátit, k těm, kteří nechtějí příliš riskovat, a bojí se třeba i klasické hypotéky, a zároveň jste poměrně nenároční, může být právě pro vás skvělým řešením prodej mobilních domů.

Život v mobilním domě vám nabízí prakticky stejné možnosti jako život v menším městském bytě. Rozdíl je ovšem v tom, že v takovém případě budete bydlet na svém vlastním pozemku, a budete tak bez problematických sousedů, kteří vám v každém panelovém domě doslova vidí do talíře. Budete mít k dispozici všechno potřebné, od vlastní kuchyně po sprchový kout, samozřejmě včetně všech užitečných spotřebičů.

domácí dům

Když si takový dům objednáte, budete si moci jeho vzhled i vybavení objednat na přání. Zhotovitel vám jej doveze až přímo na místo určení, kde ho rovněž odborně usadí. A vy tak budete moci okamžitě bydlet – bez předchozích stavebních komplikací, bez úředních povolení, a za zlomek ceny oproti klasické zděné stavbě.