Škoda Felicia si drží své postavení

Škoda Felicia je u nás jedním nejznámějších vozů, protože ji můžete zakoupit za málo peněz a má levný provoz. S tažným je to dobrý užitkový vůz.

Škoda Felicia si drží své postavení

Není problém si ji dovolit

Tento vůz můžete znát velmi dobře, protože se jich vyrobilo mnoho kusů, a proto jich jezdí hojné množství na našich silnicích. Nevyniká luxusem a obrovským výkonem, protože její kouzlo na dnešním trhu je v její nízké pořizovací ceně. Dá se totiž koupit klidně v slušném stavu a malých nájezdech do pár tisíc korun, kdy se dají koupit vozy i za pár tisíc, ale musíme si dát rozhodně pozor na technický stav, protože u nejlevnějších kousků se nedá očekávat bezvadný stav a s korozí se počítá.

logo škoda

Kromě levné pořizovací ceny je levný i provoz. Spotřeba je průměrná, ale povinné ručení, a hlavně náhradní díly se servisem jsou velmi levné. Vyniká i spolehlivostí, protože je dobře technicky vyřešený a nenajdete zde žádné zbytečnosti a nadbytečnou elektroniku, která by se mohla pokazit. Snadná opravitelnost umožňuje šikovnějším si řadu věcí udělat sám. Pokud tedy nemáte peníze na rozhazování, ale chcete si užívat svobody vlastního auta, tak Felicie je ta pravá.

Rozměrnější náklad

Když se podíváme do kufru tohoto vozu, tak v krátké variantě je takový akorát, kdy varianta kombi nabízí samozřejmě více prostoru. Felicie je často využívána i jako pracovní vůz firem i soukromých osob, kdy s ní můžeme bez problémů převést spousty věcí třeba na stavbu. Ovšem ne vše se do ní vleze, protože prostor každého auta je omezen.

přívěsný vozík

Ale rozhodně se nemusíme omezovat převáženými věcmi, protože u větších nákladů poslouží přívěsný vozík, kde na něj potřebné věci hezky naložíte, připevníte a můžete okamžitě vyrazit na potřebné místo. K bezpečnému připojení vozíku slouží tažné zařízení Felicia, které skutečně skvěle funguje a nedělá mu žádný problém ani plně naložený vozík ve vyšších rychlostech. Dodatečná montáž není pro servis vůbec žádný problém, a to samé platí při zapisování na úřadě. Takže pokud sem tam potřebujete tímto způsobem něco odvést, tak se Vám nákup tažného zařízení za nedlouho určitě vyplatí.