Skleněné nebo nerezové zábradlí? Poskytneme Vám mnoho různých materiálů a barev. Stačí si jen vybrat.

Schodiště bez zábradlí? Toto je znamení, že musíte právě teď zpozornět. Mít schodiště bez zábradlí je totiž velmi nepraktické, ale především nebezpečné. Mohou hrozit vážné úrazy Vám, ale co teprve Vašim dětem. Proto byste se měli podívat na naši širokou nabídku originálních zábradlí na schodiště https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-32-zabradli přímo pro Vaši domácnost. Zábradlí spolu se schodištěm zabírá poměrně velkou plochu místnosti a tvoří také část estetickou. Proto byste si měli vybírat opravdu pečlivě a chytře. Máme pro Vás výběr z různých materiálů, stylů a barev.

celoskleněné zábradlí

Například dřevěné zábradlí- je velmi praktické, pevné a z různých druhů a barev dřeva, jako je třeba dub, smrk nebo ořech. Dále tu máme, v dnešní době dosti populární, skleněné zábradlí. Ano, zábradlí ze skla, které působí velice luxusně a vypadá dobře. Madlo můžete použít dřevěné nebo nemusíte osazovat vůbec. V neposlední řadě tu máme nerezové zábradlí, může být doplněné skleněnými nebo dřevěnými prvky a krásně pozvedne Váš byt, obzvlášť, když máte například točité schodiště. A spoustu dalších materiálu naleznete na našich stránkách. Zábradlí na schodiště je dělané na míru, proto si u nás každý najde to, co hledá. Ať už máte domácnost zařízenou v jakémkoliv stylu, na našem e-shopu si vyberete originální zábradlí dělané přímo pro Váš byt.

Kované zábradlí

Pokud máte děti nebo domácí mazlíčky asi pro Vás nepřipadá v úvahu mít doma schodiště bez zábradlí. Ale ne jen kvůli dětem, ale i kvůli Vám! Nemít se na poslední chvíli čeho zachytit je velice nebezpečné. Ano, třeba jste se nedávno nastěhovali a zrovna potřebujete pořídit důležitější věci než je zábradlí. Zábradlí počká. Ale opravdu počká? Představte si, že musíte v noci na záchod, rozespalý a máte koupelnu v dolním patře. Podjede Vám noha, nemáte se čeho chytit a ejhle. Dál už to znáte.

Myslete na Vaši bezpečnost, na bezpečnost Vašich dětí a příbuzných. Neváhejte a podívejte se na naše stránky.