Přírodní tělová kosmetika

Potřebujete při nákupu kosmetických prostředků lupu, abyste vyloučili z oněch maličkatých písmenek to, co nechcete koupit? A to krémíčky s obsahem konzervantů, barviv, propylparabenem, oxybenzonem, cyclotetrasiloxanem a tak dále …? Již od pohledu se jedná o hrůzostrašné názvy, natož co ve skutečnosti obsahují.

Konec strachům, u nás se nemusíte bát a také nepotřebujete k odhalení obsahu krémů zvětšovací lupu, protože my nemáme co skrývat.

detektivní lupa

Pleť trpí díky rychlým a častým střídáním teplot.

Naopak víme, že lidské tělo a pleť https://eshop.koldokol.cz/telo-a-plet/, obzvláště obličej a ruce jsou vystaveny denně povětrnostním vlivům, střídání zimy a tepla – to když hlavně v zimě vycházíte z pěkně prohřátého domova a vstupujete do mrazivé zimy. Naše citlivá pleť velmi trpí rychlými změnami teplot a prostředí … Někdy si to ani neuvědomujeme.

krém na opalování

Ošetřete svoji pleť před i po opalování.

Ale nejde jen o mráz a vítr, ale hlavně i o slunko – obzvláště na dovolené v přímořských oblastech nebo i u nás v tuzemsku. Opalování už není tolik doporučováno, jako kdysi. Pokožka trpí nadměrným sluněním, proto je potřeba ji neustále a důkladně ošetřovat vhodnými denními krémy i krémy na opalování. Po opalování samozřejmě nekončíme, ale naneseme na pokožku ošetřující krém po opalování.

Aby naše pokožka nebyla vysušená, nepřirozeně napjatá a načervenalá, ale naopak hebká na dotek a nejlépe bez vrásek, je třeba na ni každodenně myslet! V našem sortimentu proto naleznete pouze a jen přírodní pleťové krémy, které jsou naplněné výživnými látkami!

A určitě v nich nenajdete nic nezdravého, za to se můžeme zaručit.

Voňavé krémy díky přírodním silicím.

Naše kosmetické krémy jsou přirozeně voňavé díky přírodním silicím, jenž pohladí vaše smysly a podpoří vaše buňky svou silou.

Na našem webovém portálu naleznete tělová mléka, balzámy na rty, deodoranty, pleťové krémy na všechny druhy pleti a přípravky na šetrné odličování.