Nenechte se okrádat o vaši přirozenou sexualitu

Když se vytrácí sex z vašeho života a spolu s ním i pevná erekce, je to důvod nejen k pláči, ale hlavně k zamyšlení. Říká se, že muži nepláčou, alespoň ne v situacích snadno řešitelných, ovšem pokud vás ztracená erekce zažene do kouta a nevíte si sami se sebou rady, klidně se vyplakejte, protože pláč, to je jen forma úlevy od nezvladatelných emocí. Budete mít alespoň o sobě lepší mínění a může vás to také nasměrovat k řešení situace z hlediska prvotní příčiny.

muž a žena

Problémy s erekcí totiž mívají muži, co to se svým životním stylem přehnali a měli by si uvědomit, že takto to dál nepůjde. V celém Vesmíru vše funguje na základě příčiny a následku, náhoda ve skutečnosti neexistuje, a kdo to pochopí, získá klíč od uzamčených dveří do svého nitra. Tam se totiž nachází všechny odpovědi na problémy, a tam také zjistíte, v čem se mýlíte.

Proto vám radíme – dopřejte si namísto vyhledávaného sousloví Viagra cena bez receptu alespoň chvíli klidu, meditujte a zaměřte se na své potíže a pouhý okamžik vnitřního ticha vám napoví, že byste se měli soustředit na stravu, která vás emočně zklidní, a zároveň na stres, co vaše negativní emoce rovněž odvádí od vašeho pravého „já“.

krásná žena

Kombinace zdravější stravy a odstranění stresu z vašeho života je tím zásadním klíčem. Odemkněte s ním dveře ke ztracené erekci a uvidíte, že se zas budete brzy radovat ze sexuálních dobrodružství a hlavně z lásky k partnerce. Nenechte se stresem vláčet ode zdi ke zdi, a jestliže pro vás není snadné se jej zcela střepat (což většinou opravdu snadné není), nasaďte jako potravinové doplňky léčebné adaptogenní byliny, kam patří světoznámý Korejský ženšen, sibiřský ženšen Eleuterokok, indický Ženšen Ashwagandha, peruánský ženšen Maca a Kotvičník zemní.

A chcete-li poradit ohledně stravy – vyčleňte z jídelníčku pečivo z bílé mouky, sladkosti z bílého cukru, většinu masitých pokrmů, alkohol a cigarety a naopak tam přidejte luštěniny, celozrnné obiloviny, ořechy a kvalitní za studena lisované rostlinné oleje.