Nebankovní hypotéky – řešení financí pro všechny klienty

Mít vlastní bydlení je cílem asi každého jedince. Ale v první řadě je potřebné mít na jeho pořízení dostatek financí. To je asi nejčastější důvod toho proč ne každý si vlastní byt či dům může dovolit. Naštěstí jsou tady ještě hypotéky, díky kterým je možné si vlastní bydlení pořídit. A tak první cesta obvykle vede do banky.
V bance se však může velice rychle stát, že vaše žádost bude zamítnuta a důvodem může být jakákoliv maličkost. Nejčastěji to jsou registry dlužníků, nízká bonita, nedoložené příjmy, chybějící dokumenty a mnoho dalšího. Pokud se vám něco takového stane, tak ještě nezoufejte, protože nic není ztracené. Jsou tady ještě nebankovní hypotéky.

stavba

Obvykle je v tomto případě možné získané peníze využít na cokoliv, takže nejen na účel bydlení. Platí však podmínka, kterou je zástava nemovitosti.
Jak peníze z této hypotéky využijete, tak to je pouze na vás, ale je možné třeba i vyplacení dluhů nebo exekucí. Dokonce je možné vyplatit i dražby či provést konsolidaci nevýhodných půjček.

Peníze, které můžete získat i přes špatné registry

Nejčastějším problémem zamítnutí žádosti v bance jsou právě registry dlužníků. Záznamy v nich dokážou pořádně zkomplikovat život a to i v případě, že daný rest máte dávno splacený. Banky jsou v tomto ohledu přísné a záznam v registrech obvykle neprojde.

U nebankovních produktů se tento problém nechá řešit, protože registry nejsou lustrovány a tím pádem může peníze získat i klient, který právě kvůli tomu neuspěl v bance.

hypotéka

Šanci získat peníze mají i žadatelé, kteří nemůžou doložit svoje příjmy. Neznamená to však, že nemusíte mít vůbec žádné příjmy, protože příjmy potřebujete především na řádné a pravidelné splácení.
Podmínka, kterou však splnit musíte, je ručení nemovitostí, která bude sloužit jako zástava ve prospěch dané společnosti a to až do úplného splacení dluhu.
Splatnost úvěru si můžete smluvně nastavit na 1 až 30 let podle svých možností a potřeb. Není vyloučeno ani předčasné splacení a to bez sankcí.