Moderní osvětlení s nízkou spotřebou

Moderní technologie zasahují do všech odvětví a pomáhají zvýšit výkon, snížit poruchovost nebo snížit spotřebu. U osvětlení je tento trend totožný a díky moderním technologiím můžeme snížit spotřebu až o 90%. Řeč je o LED technologii, která je pokrokovým řešením v podobě kvalitních, vysoce výkonných žárovek s nízkým příkonem. Každodenní spotřeba elektrické energie se díky využití této technologie sníží až o 90 % a to jak u vnitřního, tak i venkovního osvětlení. Zachovány jsou všechny kladné parametry jako výkon, svítivost nebo odolnost. Pořizovací náklady jsou oproti klasickému provedení vyšší, avšak vrátí se zpět po několika měsících používání.

Multifunkční využití
LED technologie se pyšní i jinými přednostmi, díky kterým se hojně využívá takřka kdekoli a je upřednostňována i Evropskou unií. Mezi tyto přednosti patří především multifunkční využití, díky kterému je možné, nalézt toto osvětlení v domácnostech, firmách i v parcích a na veřejných místech. Díky vysoké svítivosti je lze využít i ve skladech či továrnách a zajistit tak nepřetržitý chod výroby či logistiky.

Bezkonkurenční ceny
Osvětlení je dostupné jak v kamenných, tak i internetových obchodech. Druhá zmíněná možnost nabízí mnoho výhod, mezi které patří výhodná cena, snadné objednání i rychlé dodání. Náš obchod tyto vlastnosti nabízí a zakoupit si u nás můžete kvalitní osvětlení v mnoha provedeních. Nejlevnější LED žárovky u nás naleznete ve výkonech od 3W do 15W a od 12V do 230V. Objednat si je můžete z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře a to několika kliknutím.

Na všechny nabízené žárovky se vztahuje záruka kvality, která garantuje slíbené parametry i vysokou spolehlivost.