Kvalitní bio kosmetika

Kvalitní bio produkty jsou nejlepší a nejčistší volbou v péči o vaše tělo. Bio kosmetika se vyznačuje čistě přírodním složením, bez přidané chemie. Její účinky nejlépe ocení ženy a děti. Mezi základní suroviny v bio produktech patří rostlinná másla, oleje nebo třeba gel z aloe vera.
koupelové oleje.jpg

Péče o tělo

Tělová másla

Tyto másla se používají zejména k výživě pokožky. Základní složkou je bambucké a kakaové máslo s přírodními druhy olejů. Tyto másla velmi dobře podporují hydrataci pokožky a přispívají k její regeneraci. K dostání jsou tyto produkty v nejrůznějších vůních. Můžete vybírat z ananasového, mangového, kokosového, medového, nebo třeba rakytníkového či zázvorového másla.

Vlasová kosmetika

No Poo (bez šamponu)

Je to metoda, která spoléhá zejména na bylinky a jíly. Tuto metodu určitě ocení jedinci s citlivou pokožkou, lámavostí vlasů, nebo k dodání potřebného objemu.
No Poo výživa dodává vlasům jejich přirozený lesk a výživu. Klasické vlasové šampony mají tendenci pokožku vysušovat. No Poo obsahuje vysoký podíl přírodních zejména arganových a kokosových olejů, které podporují růst vlasů a hydrataci pokožky. Pokud byste se rozhodli pro kokosový olej, je možnost si jej o něco vylepšit, a to zakoupením Raw kokosového oleje, který je oproti klasickému kokosovému oleji koncentrovanější a získaný metodou šetrné extrakce, bez zahřátí. Obsahuje vysoký podíl vitamínu E (významného antioxidantu), je účinnější a uchovává si výraznou vůni. Výhodou je jeho použití. Jak už bylo řečeno, využívá se v péči o vlasy, ale také při přípravě nejrůznějších druhů pokrmů.
péče o pleť.jpg

Přípravky do koupele

Tělové peelingy

Peeling jako výborný prostředek k odstraňování opotřebených buněk pokožky. Výrazně napomáhá regeneraci pokožky a příjmu živin. Můžete vybírat mezi peelingem s cukrem, se solí, nebo citronem. Cukrové peelingy dodávají tělu živiny a napomáhají zejména k odstraňování odumřelých buněk pokožky. Tím dodáme pokožce dokonalou jemnost a lesk. Peelingy s obsahem soli mají mírný antibakteriální účinek, jsou šetrné k pokožce a udržují její hydrataci.