Investuje v Chorvatsku

Chorvatsko je snad nejoblíbenější dovolenková destinace lidí ze všech koutů světa, a pro Čechy je to doslova ráj posledních 30 let. Nabízí krásnou přírodu, hezkou kulturu, která je nám velmi blízká, velmi dobrou kuchyni, a to vše za přijatelné ceny. Za ty roky si do Chorvatska našlo cestu několik statisíců, snad až milionů, lidí. Není se čemu divit, díky jeho poloze se do Chorvatska dostaneme i autem za pár hodin. Z těchto důvodů se stal tento stát, zejména jeho přímořská letoviska, velmi oblíbeným místem k investování. Zahráváte si s myšlenkou investic v zahraničí? Skvělou volbou je nákup nemovitostí. My vám zprostředkujeme prodej apartmánů Chorvatsko Najadranu.

chorvatské pobřeží

Proč u nás?
Chorvatsko je naše milovaná země, kde dlouhodobě bydlíme. Za tu dobu jsme se spřátelili s mnoha lidmi, a jedním z nich je člověk, který přímo staví budovy s apartmány. Naše rodinná realitní kancelář mu pomáhá zprostředkovat jejich prodej.

Každá budova má několik apartmánů, a to včetně

  • venkovního parkovacího místa
  • klimatizace
  • venkovních rolet koupelen

Stačí si vybavit kuchyni, wifi a můžete se hned zabydlet. Každá budova má různý počet apartmánů o průměrné velikosti 70 m2. Je Chorvatsko vaše oblíbená letní destinace a máte nějaké peníze bokem? Pak je toto pro vás skvělá příležitost. Cena za apartmán je 3300 Eur za m2, což je skvělá částka, za kterou leckdy nekoupíte ani dům v České republice.

mořská vlna

Jezdíte sem v létě pravidelně za sluncem? Turisté z celého světa jezdí do Chorvatska po celý rok, nejen v létě za sluncem. Svou nemovitost u moře si můžete užít i vy, a i díky ní něco vydělat. Nemovitosti u moře vám nabízí skvělou možnost na ní vydělat, a to pronajímáním po celý rok. Je jen na vás, zda se rozhodnete pronajímat či nikoliv, a případně kdy. Několik staveb bude teprve dokončeno, a tak si svůj apartmán můžete v klidu vybrat.