Přepravka na pivo

V České republice se pije tolik piva, jako teče vody v místních řekách. Patříme mezi největší pijany a naše pivo je známé po celém světe. Máme zde velké množství velkých i malých pivovarů a každé pivo má svojí specifickou chuť. Pokud už jste zanevřeli nad hospodou a nechcete utrácet zbytečně peníze za předražené točené pivo, tak neváhejte a kupte si přepravku na pivo. Ta pojme až 10 piv a perfektně se drží.

plastová přepravka

Plastová přepravka na 10 piv Schoellerallibert.com, se příjemně nese a má spoustu manipulačních výhod. Jednou z nich je určitě výhoda pouze 10 piv. Starším lidem může kast po 20 pivech poškodit zdraví a jedná se tak o velmi dobrou vychytávku. Další výhodou je, že jsou plastové přepravky recyklovatelné a rozložitelné. Jejich životnost se odhaduje na 10 let a jsou hygienicky nezávadné. Jednoduše se dají umýt hadrem s vodou, či tlakovou vodní pistolí. Plast je velice kvalitní a šetrný k životnímu prostředí. Díky tomu jsou tyto přepravky velice ceněné. Samozřejmostí je, že existujete nespočet plastových přepravek, a to na nejdružnější objemy. Přepravky jsou poměrně lehké a dobře se s nimi manipuluje. Přepravkách nechybí ani perfektní designe, za který se nikdo nemusí stydět. Dobře se stohují na sebe a ušetříte tak ve sklepě mnoho místa. Navíc jsou plastové přepravky v poslední době velice oblíbené a 70 % z nich je vyráběno z recyklovatelných materiálů.

plastová přepravka

Tato firma však nevyrábí pouze přepravky na pivo, ale vyrábí i další přepravky. Velmi oblíbené jsou přepravky na ovoce a zeleninu, kde může přetrvat ovoce dlouhé měsíce. Všechny tyto přepravky jsou určené na styl s potravinami a dají se jednoduše umývat. Jedná se jak o ušetření práce, tak času.

Zkuste tedy změnu a objednejte si přepravku na pivo, díky které se nenataháte. Určitě si jí zamilujete a už nebudete pivo nosit jinak než v této přepravce.