Prémiové obklady

Každý si přeje mít tento prostor vybavený podle svého, takže co takhle luxusní prémiové obklady s dlouhou životností a jedinečným výjimečným vzhledem?
Využijte obklady na zeď umělý kámen do obývacího pokoje. Proměníte svůj dům v příjemné a útulné prostředí, kam se každý den budete rádi vracet. A nejenom to, i každá návštěva ocení luxus a jedinečný design vaší domácnosti. Proměníte svůj dům pomocí pár jednoduchých prvků v honosný a luxusní byt, který vám budou všichni závidět. Konečně se doma můžete cítit příjemně a užívat si všechny radosti a příjemné chvíle v prostředí, které si hned zamilujete.

obkladový kámen

Jedinečnost designu

Kvalitní materiál je to nejdůležitější, na co byste si při výběru měli dát pozor. Pokud zvolíte opravdovou kvalitu, pak se nemusíte obávat toho, že by vám obklad popraskal, nebo že by se na něm objevily nevzhledné rýhy, šmouhy či podobné nepříjemnosti.
TechniStone vyniká svým půvabným vzhledem a jedinečnými vlastnostmi. V tom tkví celé jeho kouzlo, je prostě výjimečný a v mnohých směrech nenahraditelný.
Obložit s ním můžete nejenom zeď v útulné a moderní domácnosti v obývacím pokoji, ale také kdekoliv jinde, hodí se na obklady koupelen, podlahy, do ložnice i dětského pokoje a dokonce jej můžete použít v exteriéru na fasády.
Umělý kámen je vhodnou volbou do moderního prostředí. Vyniká svým designem a půvabem, ale skvěle se skloubí i s dalším prostředím. Kanceláře, haly, obytné prostory, obchody, těmto všem místnostem můžete dát nový styl. Dejte šanci modernosti a luxusu, vdechněte nový šmrnc prostorám, které vypadají zašle a okoukaně.

  1. Obložení krbů, podlah, parapetů

Tento typ materiálu jednoduše a velice vzhledně zapadne do původního interiéru, ale jeho kouzlo se projeví i v nových interiérech.
Hodí se pro obložení krbů, zdí, podlah, parapetů i schodišť. Pevný a odolný materiál, který se jen tak nezničí a neponičí. Zůstane stávající po spoustu let. Jistě vás potěší i fakt, že je tento materiál bezúdržbový. Nepotřebuje žádnou výraznou péči. Splní vaše očekávání. Snoubí se v něm dlouhá životnost a také krásný vzhled.

obklad

  1. Pestrá paleta odstínů

Vybírat si můžete z různých druhů odstínů.