Originální blahopřání

Dostali jste pozvánu na nějakou narozeninovou oslavu a začali jste pomalu propadat panice, jelikož nemáte připravený žádný dárek a popravdě se vám nechce ani s ničím složitým vymýšlet? My se vám nedivíme! Každý máme svých starostí dost a přidělávat si další opravdu není potřeba. Máme pro vás výborný tip, jak potěšit každého oslavence – darujte peníze! A protože darovat jen peníze v obálce je nudné a ohrané, ozvláštněte to nějakým originálním přáním!

Přání k narozeninám přitom nemusí být nudné a staromódní. V současné době existují i nové druhy přání, které jsou velmi moderní a působí neotřele. Chcete-li být za hvězdu každého mejdanu, kupte tyto přání.

narozeninový dort

V poslední době je asi nejoblíbenější 3D gratulace. 3d přání Mymagic nabízí celou řadu různých variací. Ačkoliv na první pohled vypadá tohle přání jako klasické, po bližším prozkoumání zjistíte značné rozdíly. Pokud 3D přání otevřete, kromě klasické básničky nebo nějaké hezké věty na vás vyskočí i 3D obrázek. Ten může mít celou řadu motivů. Mezi nejoblíbenější patří 3D obrázky květin, psů, koček, narozeninových dortů a stromů. Nicméně, jak již bylo zmíněno, motivů je celá řada a můžete si vybrat dle svého vkusu. Do takto hezkého přání pak můžete vložit i nějaké ty peníze – zkrátka, velmi jednoduchý, ale zato vkusný dárek!

narozeninové balónky

Druhým nově vzniklým modelem, je hrací přání. Stejně jako předešlý druh, na první pohled je téměř k nerozeznání od toho obyčejného. Ovšem i zde se začnou dít divit, jakmile přání otevřete. Po otevření se totiž z malého hracího strojku začnou linout líbivé tóny. Ty mohou být různé, dle jednotlivých životních událostí – svatba, narozeninová oslava, promoce, nebo třeba i rozlučka se svobodou.

Všechny tyto i další druhy moderních blahopřání jsou dostupné ke koupi především na internetových obchodech. V klasických kamenných obchodech totiž naleznete jen ty tradiční.