Cukrárna jako z pohádky

style=“margin:0cm 0cm 8pt; text-align:justify“>Bydlíte v Hradci Králové a jeho okolí? Nebo sem jedete třeba na dovolenou, pracovní cestu, oslavu, svatbu, návštěvu příbuzných? Ať už se do tohoto krásného historického města dostanete za jakýmkoliv účelem, v žádném případě nezapomeňte navštívit cukrárnu Hradec Králové PinkRoses. Je to jedinečné místo, snoubí v sobě útulnou kavárnu se sladkou cukrárnou a Vám se již při prvním pohledu bude tajit dech. Cukrárna má útulný a přátelský charakter, vnitřní prostory jsou celé laděny do světlé a tmavé růžové a bílé barvy v kombinaci s šedými semišovými křesly, navíc celá jedna stěna je místo od místa vyzdobena květy růží, což dojem z cukrárny pozvedá do nebeských výšin.

Lahodné zákusky

Cukrárna Vás ale neosloví pouze svou architekturou a designem, přece to hlavní, za čím jdete, je káva a něco dobrého na zub, a to zde získáte v té nejlepší kvalitě. V nabídce mají tolik druhů kávy, že si i náročný barista vybere a pochutná. Hlavním trhákem ale jsou domácí ručně dělané dorty a zákusky. Nabídka je pravidelně obměňována, proto pokaždé, když do cukrárny zavítáte, můžete očekávat nějaké překvapení. Ať už v podobě dortů, makronek, pusinek, košíčků, indiánků i domácí zmrzliny. Zákusky jsou vyráběny z nejkvalitnějších českých surovin, svou návštěvou zde tedy podporujete naši ekonomiku, malé české tvůrce, kvalitní jídlo a tím i celou planetu.

Samé růže

A pokud bydlíte ve větší vzdálenosti a do cukrárny se běžně nedostanete? Nevadí, objednat si můžete dorty a zákusky i na zakázku a prostě si je jen vyzvednete. O volbě této cukrárny pro Vaši svatbu, oslavu, narozeniny či jakoukoliv jinou akci Vás určitě přesvědčí fotky na jejich sociálních sítích. Již z nich samotných se Vám budou sbíhat sliny. Dopřejte si sladké potěšení a vyzkoušejte něco z nabídky tohoto kouzelně pohádkového podniku. Žádná další cukrárna se Vám potom již nezavděčí!