Beton kam se podíváte

Beton je celkem levný, ale přesto kvalitní prvek, který něco vydrží, a má spousty využití. Nejen na domě, ale i okolo domu jej lze využít na spousty způsobů, a bude vypadat skvěle. Jak jej můžete využít vy?

Plot

Zatímco klasické dřevěné, nebo pletivové ploty mají spoustu nevýhod, betonové ploty jsou čím dál oblíbenější. Nejen že jsou cenově dostupné, ale rovněž stylové, bezúdržbové, kvalitní, a bezpečné. Betonový plot vám zajistí spoustu soukromí, a ochrání vás před podhrabáváním různých živočichů. Montáž betonových plotů https://www.montazmpc.cz/cenik/ je jednoduchá a rychlá. A i betonový plot může být stylový, stačí si vybrat vhodnou výplň. Do plotu můžete nechat nasunout krásné dřevěné, kovové, nebo opět betonové desky se stylovým dekorem. Kvalitní plot na míru vám vyrobí a sestaví firma MPC.

betonové domy

Schody

Ať už se jedná o zahradní schody, schody ke vchodovým dveřím, nebo na terasu, betonové jsou kvalitní, v zimě nekloužou, v létě nepálí, a jsou prostě stylové. V jednoduchosti je totiž krása. Jejich výroba je snadná a rychlá. Můžete si zvolit tvar i velikost, dokonce lze nechat vyrobit i krásné betonové zábradlí.

betonové schody

Obklady

Přemýšlíte, jak vyzdobit fasádu domu? Co vyzkoušet betonové obklady? Jsou moderní, stylové, bezúdržbové, a cenově dostupné. Můžete si zvolit jednoduché obklady, ale rovněž sáhnout po betonových obkladech, které zkušeně imitují přírodní kámen, ale za mnohem nižší cenu. Na výběr máte nesčetné množství různých druhů, stylů, i barevných provedení.

Dlažba

Ať už vybíráte dlažbu na terasu, do altánu, nebo na zahradní cestu, betonové dlaždice vedou. Jsou bezúdržbové, mají dlouhou životnost, a v zimě nekloužou tolik, jako spousta jiných materiálů.

Betonové květináče

Sháníte na dvorek květináče, které vypadají krásně, ale také udrží vaše rostlinky v bezpečí? Betonové květináče jen tak nerozbijete, zvládnou i divoký vítr, a nápory deště.